0,00 

Your Cart

Secure checkout

Olej do drewnianych akcesoriów kuchennych

71,99  50,99 

-30%
Wyczyść

Opis

Olej do drewnianych akcesoriów kuchennych

WYKAŃCZAJ I KONSERWUJ SWOJE DREWNIANE AKCESORIA KUCHENNE PRODUKTEM, KTÓREMU ZAUFALI PROFESJONALNI STOLARZE.

Olej do drewnianych akcesoriów kuchennych jest w 100% bezpieczny dla żywności, wolny od toksyn i syntetyków, przeznaczony do nowych lub regenerowanych produktów. Wytrzymały olej do desek do krojenia, który nie wymaga nakładania wielu warstw! Nadaje desce jedwabiście gładkie wykończenie, bogaty kolor i lekki połysk. Idealne proporcje składników pozwalają zachować naturalny odcień drewna, jednocześnie odpychając wodę i cząsteczki jedzenia podczas użytkowania. Najlepsze jest to, że aplikacja zajmuje tylko kilka sekund.

Jak konserwować lub odnawiać drewniane akcesoria kuchenne?

Konserwacja i odnawianie drewnianych akcesoriów kuchennych jest stosunkowo proste. Najpierw wyczyść drewno  lekkim mydłem i letnią wodą, a następnie pozostaw na długi czas do wyschnięcia. W przypadku głębokich nacięć nożem lub widocznej pleśni konieczne będzie przeszlifowanie drewna przy użyciu elektrycznej szlifierki orbitalnej lub strugarki, jeśli jest dostępna. Po przeszlifowaniu wszystkich powierzchni nałóż warstwę oleju i pozostaw do wyschnięcia na 12 do 24 godzin. Po upływie tego czasu wytrzyj nadmiar oleju. Prawda że proste!

Bezpieczny dla powierzchni mających kontakt z żywnością

Każdy produkt wytwarzany przez Walrus Oil jest w 100% bezpieczny dla żywności. Wszystkie składniki zostały uznane przez FDA za GRAS (ogólnie uznane za bezpieczne) dla powierzchni mających kontakt z żywnością. Olej do drewnianych akcesoriów kuchennych może być używany na blatach kuchennych, deskach do krojenia, drewnianych przyborach, a nawet zabawkach dla dzieci. Wszystkie składniki są podane na etykiecie, nic nie ukrywamy!

Używanie oleju do akcesoriów kuchennych z produktami innych firm

WalrusOil olej do drewnianych akcesoriów kuchennych może być używany w połączeniu z większością innych wykończeń na bazie oleju lub epoksydów i żywic, np. podczas tworzenia "desek z żywicą" lub podczas używania kawałków drewna, w których pęknięcia i dziury zostały wypełnione epoksydem.

Podobne produkty

Copyright © 2022 Walrus Oil Polska
lockusercartmagnifiercross