0,00 

Your Cart

Secure checkout

Olej do tarasów i mebli ogrodowych

146,99 

-30%

Na stanie

Opis

Olej do tarasów i mebli ogrodowych - 946ml

Olej do tarasów i mebli ogrodowych to 100% specjalnie przygotowany olej tungowy. Jest idealny do ścian wewnętrznych, podłóg z twardego drewna i mebli ogrodowych na zewnątrz. Dzięki naturalnemu, komercyjnemu wykończeniu olej tungowy może być stosowany praktycznie do wszystkich zastosowań architektonicznych wewnątrz pomieszczeń oraz na zewnątrz. Utrzymuje naturalne kolory drewna, jednocześnie chroniąc powierzchnie drewniane przed promieniowaniem UV, wodą i codziennym zużyciem.

Jak wszystko, co produkujemy, jest niezwykle bezpieczny w użyciu. Niezależnie od tego, czy remontujesz małą chatkę, budujesz mały domek, czy odnawiasz starego kampera, w którym powierzchnie drewniane są używane wszędzie, nie ma potrzeby martwić się o niebezpieczne opary podczas stosowania tego wykończenia. Nie zawiera barwników ani dodatkowych środków osuszających, jest w 100% naturalny, wolny od lotnych związków organicznych i całkowicie roślinny.

Utwardza się do matowego lub satynowego wykończenia. Po nałożeniu kilku warstw pozostawia na powierzchni cienką, twardą powłokę z lekkim połyskiem.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów przy stosowaniu na zewnątrz i najmniejszej konserwacji, zalecamy stosowanie na podkładach i meblach pod zadaszonymi werandami. Stosować na czyste, niewykończone drewno i nakładać ponownie w razie potrzeby. W przypadku stosowania na zewnątrz budynków, które regularnie mają bezpośredni kontakt z promieniami UV i wodą, należy na początku nałożyć co najmniej 2 warstwy, a w razie potrzeby nałożyć ponownie.

  • Olej Walrus Oil do drewnianych podłóg
  • Olej Walrus Oil stojący na zaolejowanej desce
  • Olej tungowy marki Walrus Oil
  • Olej Walrus Oil do drewnianych podłóg
  • Olej Walrus Oil stojący na zaolejowanej desce
  • Olej tungowy marki Walrus Oil

Podobne produkty

Copyright © 2022 Walrus Oil Polska
lockusercartmagnifiercross