0,00 

Your Cart

Secure checkout

Olej twardy do mebli

101,99  71,99 

-30%
Wyczyść

Opis

Olej do mebli

Walrus Oil olej twardy do mebli jest penetrującym wykończeniem na bazie oleju, które wsiąka głęboko w twarde drewno, wydobywając z niego naturalne kolory oraz trwale je zabezpieczając. Nie zawiera barwników ani dodatków wysuszających, które mogą powodować żółknięcie drewna. Olej twardy do mebli jest całkowicie naturalny, przyjazny dla wegan i składa się z oleju tungowego, polimeryzującego oleju z krokosza barwierskiego, oleju z nasion konopi i oleju z limonki. Bezpieczny dla powierzchni mających kontakt z żywnością. Twardnieje, dając piękne, gładkie, matowe wykończenie.

Zastosowanie

Stosować na twardym drewnie, które jest szlifowane papierem o ziarnistości 220-400. Im niższa ziarnistość, tym głębiej wsiąka olej. Im wyższa ziarnistość, tym drewno będzie gładsze w dotyku. Aby zapobiec uwypukleniu słojów, zawsze stosuj metodę "szlifuj, wodój". Nałóż cienką warstwę oleju, aż do pokrycia całej powierzchni. Wytrzyj nadmiar po 24 godzinach. Powtarzaj czynność aż do uzyskania pożądanej liczby warstw i pożądanego wyglądu. Po nałożeniu ostatniej warstwy pozostawić na 24 - 48 godzin, aby powierzchnia stała się sucha w dotyku. Całkowite wyschnięcie w dotyku może potrwać do 1 tygodnia. W czasie utwardzania najlepiej jest przechowywać element drewniany w środowisku o kontrolowanej temperaturze. Wilgotność i wysoka temperatura mogą wydłużyć czas utwardzania.

Pielęgnacja produktu

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, używaj zgodnie z zasadami. Przechowywać w temperaturze pokojowej lub w chłodnym i suchym miejscu. Przechowuj butelkę szczelnie zamkniętą, gdy nie jest używana.

Podobne produkty

Copyright © 2022 Walrus Oil Polska
lockusercartmagnifiercross