0,00 

Your Cart

Secure checkout

Wosk twardy olejny

159,99 

-29%

Na stanie

Opis

Wosk Twardy Olejny Warlus Oil - 474ml 

Wosk twardy olejny do mebli Walrus Oil wnika i uszczelnia za pomocą roślinnych olejów polimeryzujących, żywicy i twardych wosków, wydobywając naturalne kolory drewna i trwale je zabezpieczając. Żywica i twarde woski nadają połysk i zapewniają ochronę przed wodą. Wosk twardy olejny do mebli może być stosowany jako samodzielny produkt i rozwiązanie typu "raz a dobrze". Może być również stosowany po użyciu oleju do mebli. Wyprodukowane ręcznie z oleju tungowego, polimeryzującego oleju z krokosza barwierskiego, oleju z nasion konopi, wosku Carnauba, wosku Candelilla, żywicy sosnowej i olejku limonkowego.

Zastosowanie

Stosować na twardym drewnie, które jest szlifowane papierem o ziarnistości 220-400. Im niższa ziarnistość, tym głębiej wsiąka olej. Im wyższa ziarnistość, tym drewno będzie gładsze w dotyku. Aby zapobiec uwypukleniu słojów, zawsze stosuj metodę "szlifuj, wodój". Nałóż cienką warstwę oleju, aż do pokrycia całej powierzchni. Wytrzyj nadmiar po 24 godzinach. Powtarzaj czynność aż do uzyskania pożądanej liczby warstw i pożądanego wyglądu. Po nałożeniu ostatniej warstwy pozostawić na 24 - 48 godzin, aby powierzchnia stała się sucha w dotyku. Całkowite wyschnięcie w dotyku może potrwać do 1 tygodnia. W czasie utwardzania najlepiej jest przechowywać element drewniany w środowisku o kontrolowanej temperaturze. Wilgotność i wysoka temperatura mogą wydłużyć czas utwardzania.

Pielęgnacja produktu

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, używaj zgodnie zasadami.  Przechowywać w temperaturze pokojowej lub w chłodnym (>10C ) i suchym miejscu. Przechowywać szczelnie zamknięte opakowanie, gdy nie jest używane.

Podobne produkty

Copyright © 2022 Walrus Oil Polska
lockusercartmagnifiercross